Het clubnieuws van RKSV Cito.
16 juni 21:00 op 17 Juli speelt Cito 1 met de nieuwe selectie een uitwedstrijd tegen HVCH. De wedstrijd zal om 13:30 beginnen
16 april 10:30 Het zijn moeilijke tijden voor iedereen. Om de club te helpen is er een leuk nieuw initiatief gestart genaamd: OnzeClubwinkel. Het mooie van deze actie is dat het je helemaal niks kost behalve uw tijd. Hoe werkt het: via OnzeClubwinkel kunt u doorklikken naar enkele webshops zoals bol.com, coolblue, mediamarkt en nog tal van andere site's. 1. u maakt een account aan via de link op onze homepagina van www.rksvcito.nl (aan de rechter kant onder kopje onzeclubwinkel staat een geel balkje met sponser de club) 2. als u ingelogd bent klikt u op de gewenste webshop. 3. u doet net als anders de bestellingen bij de webshop. 4. na goedkeuring van OnzeClubwinkel ontvangt cito het geld. Het kost niks dus behalve u tijd. Mochten er vragen zijn stel deze gerust.
15 april 17:30 Vanwege het 75 jarig bestaan is de historie pagina mede dankzij de input van Gerrie van der Heijden uitgebreid beschreven. Zeker de moeite waard om te lezen!
8 juli 9:45 Gedragsregels Cito Zie hieronder meer »
14 maart 9:00 Vrijwilligers gezocht
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.